Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208

Viktiga bekvämligheter

  • 36 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian, som ligger cirka 5 minuters promenad från Moo 2, erbjuder närhet till olika turistattraktioner. I den här strandnära lägenheten finns också WiFi och en parkering.

    Den 36 m² stora lägenheten har ett strandnära läge, 3 km från Mimosa Pattaya och 2 km från Dinosaur Park. Det finns också direkt tillgång till den egna stranden. Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 med 1 sovrum ligger cirka 10 minuter med bil från Tiger Park - Pattaya.

    Det strandnära boendet erbjuder uteplats, balkong och vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Lägenheten har en separat toalett och en dusch för din komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

    Boendet erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök utrustat med kylskåp, köksredskap och glas. Här finns ångbad, bubbelpool och bastu som gör att gästerna kan få en mer avkopplande vistelse. Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 ger också gästerna tillgång till ett fitnesscenter, vilket ytterligare förbättrar deras upplevelse.

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:30
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian

    Det strandnära boendet erbjuder uteplats, balkong och vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Lägenheten har en separat toalett och en dusch för din komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Övrigt bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Bekvämligheter bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Inreriör bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Exteriör bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Inreriör bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Bekvämligheter bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Inreriör bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Bekvämligheter bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Inreriör bild Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian Bekvämligheter bild
    Lägenhet med 1 sovrum

    Storlek: 36 m²

    Sängtyp: 1 king size-säng och 1 bäddsoffa

    Mer +

    Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thians läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport
    Visa platser i närheten

    I närheten

    Flygplatser (1)

    Pattaya (Chonburi) Flygplats
    34.3 km

    Sevärdheter (9)

    Moo 2
    250 m
    Mimosa Pattaya
    700 m
    Mimosa
    750 m
    Alangkarns teater
    750 m
    Alangkarn
    1.2 km
    Wat Na Jomtien
    1.6 km
    Ocean Marina yachtklubb
    1.7 km
    Ban Chang
    2.2 km
    Ymax 4d
    2.8 km

    Gästrecensioner av Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur stor är Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208?
      Ytan för Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 är 36 kvm.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Grand Florida芭提雅带免费游泳池温泉和健身房和办公区水上花园公寓e208 Na Chom Thian